O co chodzi?


CEL
Celem jest utworzenie wydarzenia, ważnego dla Ciebie, mającego określoną datę i stworzenie inwidualnego linku ze stroną internetową na której będzie odliczany czas do tego wydarzenia.

MOŻLIWOŚCI
- link z wydarzeniem możesz udostępnić publicznie np. na swoim profilu na Facebooku, Twitterze itd.
- link z wydarzeniem możesz przesłać SMSem do znajomych, bez umieszczania go na żadnej ze stron internetowych
- link z wydarzeniem możesz umieścić na ekranie swojego telefonu w formie ikonki i mieć dostęp do odliczania w dowolnym momencie
- jesteś ograniczony tylko swoją wyobraźnią co do sposobu wykorzystania stworzonego linku z wydarzeniem

JAK TO ZROBIĆ?
Na stronie ileczasudo.pl są trzy okienka do uzupełnienia przez Ciebie. W pierwszym wpisujesz nazwę wydarzenia. W drugim ustawiasz odpowiednią datę, czyli dzień, miesiąc i rok. W trzecim godzinę. Następnie wciskasz przycisk sprawdź i w ten sposób utworzysz stronę z wydarzeniem. Możesz ją udostępnić na kilka sposobów:
- klikając w jedną z ikonek znanych usług takich jak: Facebook, Twitter, Gmail
- kopiując pełny link w górnej części strony w pasku wyszukiwania
- kopiując link w okienku znajdującym się poniżej ikonek innych podmiotów, o których mowa jest wyżej
- klikając w niebieski przycisk z napisem 'kliknij i skopiuj link do wydarzenia'
Wyświetlany komunikat z Twoim wydarzeniem będzie brzmiał: ile czasu do... /tutaj treść wydarzenia/. Dlatego warto zachować odpowiednią stylistykę, aby cały zwrot brzmiał sensownie.


UWAGA: nie mamy dostępu do Twoich haseł, ani loginów, logowanie następuje na stronach podmiotów trzecich, na które zostaniesz przekierowany w zależności, od tego który wybierzesz, czyli Facebook, Twitter lub Gmail.
Po skończonym odliczaniu pokaże się stosowny komunikat. Odliczanie czasu w przeszłość nie jest możliwe.
Pamiętaj, przestrzegaj przepisów prawa, nie twórz wydarzeń, które mogłyby Cię narazić na odpowiedzialność, np. obrażających, wulgarnych, pomawiających kogoś o coś, promujących nielegalne strony, treści np. pornografię, nienawiść, rasizm itp. Nie gwarantujemy 100% poprawności odmierzanego czasu.
...i życzymy dobrej zabawy